Дизайн інтер'єрів

Дизайн інтер'єру в квартирі – сучасно та зі смаком

Говорячи про тенденції сучасного дизайну інтер'єру в Україні та Києві зокрема, не можна не згадати про житлові та офісні приміщення, виконані в стилі лофт. Цей напрямок зародився у 40-х роках минулого століття, у місті, яке не безпідставно вважається законодавцем високого стилю – Нью-Йорку. Послуги дизайнера інтер'єрів були потрібні як для мешканців Києва так і для регіонів.

«Loft» - у перекладі з англійської означає «горище». А таке поняття та напрямок, насамперед в архітектурі, як «лофт дизайн» з'явилося завдяки використанню занедбаних фабрик та заводів, переважно, на Манхеттені, під квартири, кафе, виставкові зали та офіси. Неймовірну популярність, яка не втрачається з десятиліттями, дизайн у стилі лофт набув у 50-х роках того ж століття. Пов'язана вона з ім'ям талановитого арт-митця Енді Ворхолла та його «Фабрикою». Сьогодні замовити послуги дизайну квартир у стилі лофт можна не тільки у приватних дизайнерів, а й у студій, які займаються цим професійно. Послуги дизайнера та архітектора потрібні сьогодні не лише для переоблаштування під житло та офіси заводів, а й для дизайну у звичайних багатоквартирних будинках. Замовляйте тільки якісні та професійні проекти у дизайнерів інтер'єрів, їх послуги з дизайну квартир та будинків будуть хоч і дорожчими за вартістю, але значно відрізнятимуться якістю. На послугах дизайнера не варто економити, бо будіть желети все життя. Замовте лише найкращі послуги дизайнера інтер'єрів у нашій студії і ви не пошкодуєте.

З чим пов'язане таке довголіття напрямки та послуги дизайнера?

Насамперед, у його неймовірній простоті та функціональності. Тут дерев'яні меблі гармонійно виглядають з цегляною стіною, відкритими вентиляційними трубами і заводськими пристроями. Великі та широкі вікна, найчастіше без фіранок, дозволяють у світлий час доби максимально використовувати природне освітлення і візуально збільшити простір. Це особливо важливо для розробки дизайну маленьких інтер'єрів.

Роль стін-перегородок грають меблі, а зонування відбувається за рахунок виділення однієї з чотирьох стін в інший колір. Для дизайну кухні в стилі лофт така візуальна знахідка є безперечною перевагою. Якщо говорити про гамму відтінків, то найчастіше в дизайні інтер'єру використовуються спокійні, холодні відтінки.

Послуги дизайнера інтер'єру в наш час це не розкіш, а потрібне і цілеспрямоване рішення. Послуги дизайнера, ціни та стиль якого можуть відрізнятись один від одного, підходять для широкої аудиторії. Нині послуги дизайнера для квартир та будинків може дозволити собі майже кожен. Ціни на послуги дизайнера інтер'єру можуть коливатися в залежності від стилю, з яким він працює. Так наприклад послуги з дизайну квартири звичайної хрущовки можуть бути не більше 1000 $. У той час як ціна послуги дизайну інтер'єру квартири в Києві в центральних районах, де є як особняки, так і елітні новобудови, можуть досягати десятків тисяч доларів. Якщо вас цікавлять послуги дизайнера, ціна на кожен тип робіт нашої студії вказана у відповідному розділі "Ціни", де послуги дизайнера як і послуги архітектора в нашій студії мають доступну вартість.

Замовити послуги дизайнера інтер'єрів у професіоналів

У такому симбіозі, здавалося б не поєднаних елементів, створюється атмосфера стильного комфорту та затишку. Однак, вловити цей тендітний баланс при проектуванні дизайну інтер'єру квартири, будинку або офісу під силу тільки професіоналам високого рівня, які працюють у майстерні Z.Design. Ми втілили в життя велику кількість замовлень дизайну квартир та інтер'єрів, фото яких розміщено на сайті.

Чому замовити дизайн проект інтер'єру у Києві варто у наших фахівців:
  • Майстерня існує не перший рік і поєднала досвідчених, талановитих та креативних дизайнерів-архітекторів. Вони з успіхом розробили та реалізували величезну кількість дизайн проектів інтер'єрів. У портфоліо Ви зустрінете яскравий дизайн інтер'єру дитячої, стильні інтер'єри квартир, затишних кафе та навіть суворих офісів. Замовити послуги дизайнера у наш час дуже просто і часом навіть потрібно.
  • Приймаючись за дизайн інтер'єру будинку людина найчастіше не представляє кінцевого результату. Вибираючи шпалери, меблі та аксесуари він виходить з варіантів "подобається/не подобається". Зрештою, це призводить до дисбалансу. між елементами. Дизайнер бачить комплексну картину (дизайн інтер'єрів та їх фото можете знайти на сайті). Замовивши послуги дизайнера інтер'єру, ви залишитеся задоволені результатом на 100%.
  • Справжній фахівець знає ціну своєї репутації. Тому ми в жодному разі не використовуємо дешевий і неякісний матеріал. Саме тому реалізовані майстерні проекти дизайну інтер'єру у Києві відрізняються. своєю естетичністю та якістю. Ціна послуги дизайнера інтер'єрів вас неодмінно здивує та порадує своєю доступністю.

Зв'язатися з висококласними фахівцями ZUB ROMAN ARCHITECTS та замовити дизайн інтер'єру квартири у Києві – дуже просто. Достатньо зателефонувати за вказаними у розділі «Контакти» номерами. Вартість послуги дизайнера квартир від компанії ZUB ROMAN ARCHITECTS вас неодмінно порадує.

Послуги дизайнера квартир: ціни, види робіт, терміни

Ми завжди зможемо домовитися про ціну дизайну вашої квартири, і ви залишитеся задоволені послугами дизайнера інтер'єрів і не тільки. Так само з усіма роботами студії ви можете ознайомитися, натиснувши на відповідний блок на сайті або перейшовши в інший розділ. У розділі "Дизайн інетер'єрів" зібрані наші роботи з проектування та розробки дизайну інтер'єру для окремих об'єктів та будинків. Ми постаралися поділитися з вами найкращими ідеями дизайну інтер'єрів у Києві та Україні, які ми робили для наших дорогих клієнтів. Послуги дизайнера інтер'єрів нашої студії різноманітні і включають великий перелік робіт з якими ви можете ознайомитися на відповідному розділі сайту під назвою "Ціни", де розписані послуги дизайнера інтер'єрів, ціни та види робіт в залежності від різних факторів. Також ми поділили послуги дизайнера за тематиками, щоб вам було легше вибрати відповідну послугу і дизайн інтер'єрів для вас не був таким одноманітним. За термінами, дизайн інтер'єру визначається індивідуально в залежності від проекту і потреб замовника. Також від виду робіт змінюватиметься вартість послуг дизайнера та терміни на його виконання. Якщо ви не впевнені або не знаєте що замовити або хочете проконсультуватися з питання дизайну інтер'єру, сміливо телефонуйте нам за вказаними телефонами на сайти та замовляйте професійні послуги дизайнера в Києві.