Роман Зуб
Роман Зуб

головний архітектор, керівник архітектурної майстерні

Закінчив Київський національний університет будівництва та архітектури (КНУБА) у 2006 році. Під час навчання протягом чотирьох років працював архітектором у державній та приватній архітектурних майстернях. Разом із Валентиною Прасловою у 2008 році заснував майстерню Zub Roman Architects. Архітектурне бюро займається оформленням інтер'єрів та об'ємним проектуванням. Сьогодні на рахунку майстерні Zub Roman Architects безліч реалізованих об'єктів та проектів.

Валентина Праслова
Валентина Праслова

архітектор-дизайнер, керівник архітектурної майстерні

Закінчила Київський національний університет будівництва та архітектури (КНУБА) у 2006 році. Одразу після закінчення університету працювала два роки архітектором-дизайнером у приватній архітектурній майстерні. Викладала та викладає у КНУБА на кафедрі дизайну архітектурного середовища.

Кандидат архітектури, доцент кафедри дизайну архітектурного середовища Київського національного університету будівництва і архітектури.

Ольга Біскулова
Ольга Біскулова

архітектор

Навчалась у Київському національному університеті будівництва та архітектури (КНУБА) на кафедрі архітектури будівель та споруд. Закінчила навчання у 2011 році. Під час навчання працювала помічником архітектора у приватній архітектурній майстерні. З 2011 року працює у майстерні Zub Roman Architects.

Ольга Тутова
Ольга Тутова

проектний менеджер

Закінчила Дніпропетровський Національний Університет зі спеціальності «економіст». З 2013 року займається втіленням архітектурних проектів у життя. Знаходить найкращі ціни на дизайнерські меблі та предмети інтер'єру, підбирає аналоги.